ရှမ်းပြည်နယ် လွှတ်တော်ရုံး

လွှတ်တော် ကိုယ်စားလှယ်များ စာရင်း

 

ပြည်နယ်လွှတ်‌တော်ကိုယ်စားလှယ်များ၏ ကိုယ်‌ရေးမှတ်တမ်း(အကျဉ်း)      
               
စဉ် အမည် မဲဆန္ဒနယ်/ရာထူး ပါတီ ‌မွေး‌နေ့
သက္ကရာဇ်
ပညာအရည်အချင်း လူမျိုး/ဘာသာ
ပြည်နယ်လွှတ်တော်ကိုယ်စားလှယ်          
  ကျောက်မဲခရိုင်            
ဦးစိုင်းထွန်းဝင်း(ခ) ဦးစိုင်းနော်ခမ်း ‌ကျောက်မဲမြို့နယ် SNLD ၁၆-၁၁-၁၉၈၅ B.A(Psy) ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
ဦးစိုင်းထွန်းဉာဏ် ‌ကျောက်မဲမြို့နယ် SNLD ၂၃-၀၇-၁၉၇၆ AGTI(Mdy), B.A(LLB) ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
ဦး‌မြင့်ဆွေ ‌နောင်ချိုမြို့နယ် NLD ၂၆-၀၇-၁၉၅၃ နဝမတန်း ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
ဒေါက်တာညီညီအောင် ‌နောင်ချိုမြို့နယ် NLD ၂၈-၁၂-၁၉၇၁ M.B.B.S, MA(Health), Social Science ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
ဦး‌ဝင်းကျော်(ခ) ဦးအိုက်မိန်း နမ့်ဆန်မြို့နယ် တအာင်း(ပ‌လောင်) ၂၄-၆-၁၉၅၅ B.A(Hist) ပ‌လောင်/ဗုဒ္ဓ
ဦး‌အောင်ထွဏ်း နမ့်ဆန်မြို့နယ် တအာင်း(ပ‌လောင်) ၁၁-၁ဝ-၁၉၅၅ သိပ္ပံဘွဲ့ (သင်္ချာ) ပ‌လောင်/ဗုဒ္ဓ
‌ဦးတင်လှိုင် နမ္မတူမြို့နယ် NLD ၁၈-၈-၁၉၅၁ B.A(Geo) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
ဒေါ်နန်းစံဟွမ် နမ္မတူမြို့နယ် SNLD ၂-၇-၁၉၇၄ B.Sc(Hons), M.Sc(Math) ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
ဦးသိန်းဇော် မန်တုံမြို့နယ် တအာင်း(ပ‌လောင်) ၂၄-၄-၁၉၈၁ L.L.B ပ‌လောင်/ဗုဒ္ဓ
၁၀ ဦးအယိုင်စဉ် မန်တုံမြို့နယ် တအာင်း(ပ‌လောင်) ၂၀-၃-၁၉၆၇ B.A(Hist) ပ‌လောင်/ဗုဒ္ဓ
၁၁ ဒေါ်နန်းစမ်းစမ်းအေး သီ‌ပေါမြို့နယ် SNLD ၁၆-၁၂-၁၉၈၆ မဟာဘွဲ့၊ စွမ်းအင်နှင့် လျှပ်စစ်အင်ဂျင်နီယာ(M.Eng) ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၁၂ ဦးစိုင်းခမ်းအောင် သီ‌ပေါမြို့နယ် SNLD ၆-၃-၁၉၅၂ အပထ(ခ)အလယ်တန်းဆရာဖြစ်သင်တန်း ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
  ကျိုင်းတုံခရိုင်            
၁၃ ဦးစိုင်းလုံးဆိုင် ကျိုင်းတုံမြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၁၈-၄-၁၉၄၇ သိပ္ပံဘွဲ့ (သင်္ချာ) ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၁၄ ဦးပီတာသောင်းစိန် ကျိုင်းတုံမြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၂၃-၈-၁၉၅၈ LLB, D.C.Sc အါခါ/ခရစ်ယာန်
၁၅ ဦးစိုင်းဝန်းဆမ် မိုင်းခတ်မြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၁၅-၁၀-၁၉၆၃ LLB ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၁၆ ဦးအားမဲ မိုင်းခတ်မြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၁၄-၁၀-၁၉၈၅ B.A(Geo) အာခါ/ခရစ်ယာန်
၁၇ ဦးအီးရှာမွေ မိုင်းပျဉ်း ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၁၈-၇-၁၉၅၇ သတ္တမတန်း လားဟူ/ခရစ်ယာန်
၁၈ ဦးစိုင်းလှဝင်း မိုင်းပျဉ်း ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၁၆.-၅-၁၉၄၆ သိပ္ပံဘွဲ့ (သင်္ချာ) ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၁၉ ဦးစိုင်းလှိုင်ခမ်း မိုင်းယန်းမြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၆-၂-၈-၁၉၈၄ B.A(Eng)MUFL ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၂၀ ဦးတင်ဝင်း မိုင်းယန်းမြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၂၉-၉-၁၉၆၃ B.Sc(Zoo) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
  တာချီလိတ်ခရိုင်            
၂၁ ဦးစိုင်းစွံဆိုင်း တာချီလိတ်မြို့နယ် NLD ၇-၁၂-၁၉၅၉ န၀မတန်း ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၂၂ ‌ဦးခင်မောင်တင့် တာချီလိတ်မြို့နယ် NLD ၁၇-၁၂-၁၉၇၃ ပထမနှစ် (မြန်မာစာ) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၂၃ ဦးစိုင်းကျောက် မိုင်းဖြတ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၄-၂-၁၉၅၂ B.Sc(Credit) MSC F II(Phy) ရှမ်း/ခရစ်ယာန်
၂၄ ဦးအားကို မိုင်းဖြတ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၄-၅-၁၉၆၉ B.A(Geo) အာခါ/ခရစ်ယာန်
၂၅ ဦးအိုက်ခမ်းလှိုင် မိုင်းယောင်း NLD ၁-၁-၁၉၆၃ အဌမတန်း ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၂၆ ဦးစိုင်းရှဲန်တစ်လုံ မိုင်းယောင်း NLD ၇-၂-၁၉၆၂ B.A(Geo) ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
  ‌တောင်ကြီးခရိုင်            
၂၇ ဦးစိုင်းညွှန့်လွင်(ခ)ဦးစိုးကြီး က‌လောမြို့နယ် NLD ၁-၉-၁၉၇၁ B.Sc(Chem) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၂၈ ဦး‌သန်းထိုက် က‌လောမြို့နယ် NLD ၂၀-၁၀-၁၉၇၈ B.Sc(Zoo) ဓနု/ဗုဒ္ဓ
၂၉ ဦးခွန်‌မောင်ပယ် ဆီဆိုင်မြို့နယ် ပအိုဝ်းအမျိုးသား ၀၇-၁၁-၁၉၅၇ ဝိဇ္ဇာဘွဲ့ (မြန်မာ) ပအိုဝ်း/ဗုဒ္ဓ
၃ဝ ဦးခွန်လှသိန်း ဆီဆိုင်မြို့နယ် ပအိုဝ်းအမျိုးသား ၁၈-၁ဝ-၁၉၇၃ ဝိဇ္ဇာဘွဲ့ (ပထဝီ) ပအိုဝ်း/ဗုဒ္ဓ
၃၁ ‌ဦးထွန်းရင် ‌ညောင်‌ရွှေမြို့နယ် NLD ၂၅-၁-၁၉၅၂ တက္ကသိုလ်ဝင်တန်း အင်း/ဗုဒ္ဓ
၃၂ ဦး‌သိန်းဇော်မိုး ‌ညောင်‌ရွှေမြို့နယ် NLD ၂-၇-၁၉၇၆ B.Sc(IC) အင်း/ဗုဒ္ဓ
၃၃ ဦးခွန်ရဲထွေး ‌တောင်ကြီး ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၄-၁-၁၉၆၁ B.Sc(Phy) ပအိုဝ်း/ဗုဒ္ဓ
၃၄ ဦးခွန်သူရအောင် ‌တောင်ကြီး ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၈-၈-၁၉၅၈ B.A(Geo) ပအိုဝ်း/ဗုဒ္ဓ
၃၅ ဦးအာကာလင်း ပင်းတယ ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၂၈-၁၂-၁၉၈၀ B.A(Hist) ဓနု/ဗုဒ္ဓ
၃၆ ဦးညီညီ(ခ)ဦးညီလေးချမ်း ပင်းတယ NLD ၂၅-၃-၁၉၅၅ 3rd Year (B.Ag)H.G.P ဓနု/ဗုဒ္ဓ
၃၇ ဦးခွန်လှဆန်း ပင်လောင်း ပအိုဝ်းအမျိုးသား ၂-၇-၁၉၇၇ B.A(Geo) ပအိုဝ်း/ဗုဒ္ဓ
၃၈ ဦးခွန်စောအောင် ပင်လောင်း ပအိုဝ်းအမျိုးသား ၂၈-၂-၁၉၈၂ B.Com (Eco) ပအိုဝ်း/ဗုဒ္ဓ
၃၉ ဒေါ်မေရီနျို့ ဖယ်ခုံမြို့နယ် NLD ၂၂-၁၂-၁၉၈၁ မဟာဥပဒေဘွဲ့ ကယန်း/ခရစ်ယာန်
၄ဝ ‌ဦးအင်းဂျေလို ဖယ်ခုံမြို့နယ် NLD ၁၇-၂-၁၉၈၃ စိတ်ပညာ (ဒုနှစ်) ကယန်း/ခရစ်ယာန်
၄၁ ဦးစိုင်းလုံကျော် ရပ်‌စောက်မြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၃၀-၁၀-၁၉၇၀ B.Sc (Phy)D.C.Sc ပလောင်/ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၄၂ ဦး‌အောင်‌ကျော်ညွန့် ရပ်‌စောက်မြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၃ဝ-၁ဝ-၁၉၆၆ ဝိဇ္ဇာဘွဲ့ (မြန်မာ) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၄၃ ဦးအေးမင်းစိုး ရွာငံမြို့နယ် NLD ၂၉-၇-၁၉၇၈ ဒဿနိက‌ဗေဒ(ဒုနှစ်) ဓနု/ဗုဒ္ဓ
၄၄ ဦးစဝ်အောင်မြတ်(ခ)ဦးအောင်မြတ် ရွာငံမြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၁၄-၄-၁၉၆၃ (B.Sc)(D.S.A) ဓနု/ဗုဒ္ဓ
၄၅ ဦးစံလွင် ဟိုပုန်းမြို့နယ် ပအိုဝ်းအမျိုးသား ၂၁-၃-၁၉၆၃ သိပ္ပံဘွဲ့ (ရူပ‌ဗေဒ) ပအိုဝ်း/ဗုဒ္ဓ
၄၆ ဦးခွန်‌မောင်ဖြူ ဟိုပုန်းမြို့နယ် ပအိုဝ်းအမျိုးသား ၅-၅-၁၉၆၃ ဒဿမတန်း ပအိုဝ်း/ဗုဒ္ဓ
  မူဆယ်ခရိုင်            
၄၇ ဦးအိုက်မွန် ကွတ်ခိုင်မြို့နယ် တအောင်း(ပလောင်) ၁၀-၄-၁၉၅၅ B.Sc(Math) ပလောင်/ဗုဒ္ဓ
၄၈ ဦးမြင့်လွင်(ခ) ဦးဝမ်ကွယ်တာ ကွတ်ခိုင်မြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၁၃-၃-၁၉၄၃ သတ္တမတန်း မုန်းဝန်းဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၄၉  ဦးအေးမောင် နမ့်ခမ်းမြို့နယ် တအောင်း(ပလောင်) ၃၀-၆-၁၉၅၉ ဒဿမတန်း‌အောင် ပလောင်/ဗုဒ္ဓ
၅ဝ ဦးအောင်ဝင်း နမ့်ခမ်းမြို့နယ် တအောင်း(ပလောင်) ၆-၂-၁၉၅၉ B.Sc(Bot) ပလောင်/ဗုဒ္ဓ
၅၁ ဦးစိုင်းကျော်သိန်း မူဆယ်မြို့နယ် SNLD ၁၃-၆-၁၉၆၇ B.Sc(Hons) ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၅၂ ‌ဦးကိန်မိုင် မူဆယ်မြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၂၄-၅-၁၉၇၀ ဒသမတန်း ကချင်/ခရစ်ယာန်
 

 

မိုးမိတ်ခရိုင်

           
၅၃ ဦးမောင်ညို မဘိမ်း NLD ၂-၄-၁၉၆၀ ပထဝီ(ပထမနှစ်) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၅၄ ဦးမင်းမင်းသိန်း မဘိမ်း NLD ၂၆-၂-၁၉၈၁ (၆)တန်း ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၅၅ ဒေါ်ရီရီဝင်း မိုးမိတ် NLD ၆-၅-၁၉၇၀ B.A(Phil) ရှမ်း/ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၅၆ ဦးဆွေသိန်း မိုးမိတ် NLD ၃-၂-၁၉၅၉ B.E(Metallury) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
 

 

မက်မန်းခရိုင်

           
၅၇

ဦးညီနပ်

မက်မန်း "ဝ"ပါတီ ၉-၈-၁၉၆၄ B.Sc (Phy) ဝ/ခရစ်ယာန်
၅၈  ဦးကျကဇော် မက်မန်း လားဟူ ပါတီ ၂၂-၁၂-၁၉၇၁ အဌမတန်း လားဟူ/ခရစ်ယာန်
  မိုင်းဆတ်ခရိုင်            
၅၉ ဦး‌ဒါဝဒ် မိုင်းဆတ်မြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၅-၆-၁၉၈၄ B.A(Geo) လားဟူ/ခရစ်ယာန်
၆၀ ဦးသန်းဝင်း မိုင်းဆတ်မြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၁၂-၁၂-၁၉၅၆ (၁၀)တန်းအောင် ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၆၁ ဦး‌စောမူးလာ မိုင်းတုံမြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၁ဝ-၄-၁၉၆၄ ဖွံ့ဖြိုး‌ရေးသိပ္ပံဆင်း လားဟူ/ခရစ်ယာန်
၆၂ ဦးဆန်းဝင်းအောင်(ခ) ဦးအောင်အောင် မိုင်းတုံမြို့နယ် NLD ၁၆-၁၂-၁၉၇၄ ‌အလယ်တန်း ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
  လားရှိုးခရိုင်            
၆၃ ဒေါက်တာမျိုးထွန်း ကွမ်းလုံ ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၇-၇-၁၉၆၈ M.B.B.S ကိုးကန့်/ဗုဒ္ဓ
၆၄ ဦးဇော်ထွန်း ကွမ်းလုံ ကိုးကန့်ပါတီ ၆-၁၁-၁၉၇၆ B.Sc(Phy) ကိုးကန့်/ဗုဒ္ဓ
၆၅ ဦးစိုင်းဆန်စိန် တန့်ယန်းမြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၁၇-၁-၁၉၅၆ ဒဿမတန်း ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၆၆ ဦးစိုင်းခမ်းမြတ် တန့်ယန်းမြို့နယ် SNLD ၉-၇-၁၉၆၉ စီးပွားရေး(ပထမနှစ်) ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၆၇ ဦးစိုင်းစံ‌ဖေ မိုင်းရယ်မြို့နယ် SNLD ၁၈-၅-၁၉၅၂ ဒဿမတန်း ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၆၈ ဦးစိုင်းမြင့်ထူး မိုင်းရယ်မြို့နယ် SNLD ၂၉-၇-၁၉၇၁ (၉)တန်း ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၆၉ ဒေါက်တာလင်းထွဋ် လားရှိုးမြို့နယ် NLD ၂၀-၁-၁၉၆၀ B.D.S(YGN) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၇၀ ဦးအောင်သူ လားရှိုးမြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၂၆-၂-၁၉၆၁ သိပ္ပံဘွဲ့(စကသ)၊ မဟာဝိဇ္ဇာဘွဲ့(ကာကွယ်ရေး) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၇၁ ဒေါ်နန်းခင်ထားရီ သိန္နီမြို့နယ် SNLD ၂၃-၃-၁၉၆၃ B.A(Hist) ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၇၂ ဦးစိုင်းစိန်လူး သိန္နီမြို့နယ် SNLD ၁၉-၇-၁၉၇၀ B.Sc(zoo) ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
  လင်း‌ခေးခရိုင်            
၇၃ ဦး‌စိုင်းမွန်းလိန်း မိုးနဲမြို့နယ် SNLD ၁၃-၃-၁၉၇၆ AGTI(Dip), B.A(Business Management) ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၇၄ ဦးစိုင်းမျိုးမြင့် မိုးနဲမြို့နယ် SNLD ၂၂-၅-၁၉၅၂ (၁၀)တန်း ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၇၅ ဒေါ်နန်းဖွေးဟွမ်ဦး ‌မောက်မယ်မြို့နယ် SNLD ၁၀-၃-၁၉၈၅ B.Sc(zoo) ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၇၆ ဦးခွန်ဟန်သိန်းဦး ‌မောက်မယ်မြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၂၄-၈-၁၉၇၃ သိပ္ပံဘွဲ့ (ဓာတု‌ဗေဒ) ပအိုဝ်း/ဗုဒ္ဓ
၇၇ ဦးစိုင်းနောင့် မိုင်းပန်မြို့နယ် SNLD ၇-၁-၁၉၈၃ စီပွားရေး(ဒုတိယနှစ်) ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၇၈ ဦးစိုင်း‌အောင်ခမ်း မိုင်းပန်မြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၀၅-၀၄-၁၉၇၄ သတ္တမတန်း ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၇၉ ဦးစိုင်းလုံ လင်း‌ခေးမြို့နယ် SNLD ၁၁-၃-၁၉၆၅ (၈)တန်း ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၈၀ ဦးစိုင်းအောင်မျိုးကျော် လင်း‌ခေးမြို့နယ် SNLD ၂၇-၉-၁၉၇၁ B.Sc(Chem) ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
  လွိုင်လင်ခရိုင်            
၈၁ ဦးစိုင်းအောင်ကျော်ဦး ကွန်ဟိန်းမြို့နယ် SNLD ၄-၉-၁၉၆၆ B.Sc(Chem) ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၈၂ ဦးစိုင်းစံထွန်း ကွန်ဟိန်းမြို့နယ် SNLD ၁၅-၁၁-၁၉၆၆ ဖွံ့ဖြိုးရေးသိပ္ပံဆင်း ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၈၃ ဦးလင်းအောင်ဆွေ နမ့်စန်မြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၂၇-၆-၁၉၇၃ B.A(DSA) ဗမာ/ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၈၄ ဦးစိုင်းလုံ နမ့်စန်မြို့နယ် SNLD ၁၁-၂-၁၉၅၄ (၁၀)တန်း ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၈၅ ‌ဦးစိုင်းလုံ မိုင်းကိုင်မြို့နယ် SNLD ၁၁-၃-၁၉၅၄ (၁၀)တန်း ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၈၆ ဦးစိုင်းပန် မိုင်းကိုင်မြို့နယ် SNLD ၀၄-၁၁-၁၉၆၂ ဒဿမတန်း ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၈၇ ဦးစိုင်း‌ကျော်‌ဇေယျ လဲချားမြို့နယ် SNLD ၁၁-၀၆-၁၉၇၆ နဝမတန်း ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၈၈ ‌ဦးစိုင်းထွန်းအောင် လဲချားမြို့နယ် SNLD ၅-၇-၁၃၃၄ (၁၀)တန်းအောင် ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၈၉ ဦးခွန်ဒီ‌ဂေါလ် လွိုင်လင်မြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၅-၁ဝ-၁၉၆၈ မဟာဝိဇ္ဇာဘွဲ့ ပအိုဝ်း/ဗုဒ္ဓ
၉၀ ဒေါ်နန်းမြထွေး လွိုင်လင်မြို့နယ် SNLD ၃-၈-၁၉၇၃ ပထမနှစ်(ပထဝီ) ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
  ‌လောက်ကိုင်ခရိုင်          
၉၁ ဦး‌ကျောက်တယ်ချန် ကုန်းကြမ်းမြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၀၄-၀၆-၁၉၇၈ ကိုးကန့်အထက်တန်း ကိုးကန့်/ဗုဒ္ဓ
၉၂ ဦး‌ဝေ‌စန် ကုန်းကြမ်းမြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၂-၂-၁၉၅၈ ကိုးကန့်အထက်တန်း ကိုးကန့်/ဗုဒ္ဓ
၉၃ ဦးအောင်သန်းထွဋ် ‌လောက်ကိုင်မြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၂၀-၅-၁၉၅၆ B.Sc(DSA), မဟာဝိဇ္ဇာဘွဲ့(ကာကွယ်ရေး) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၉၄ ဦးဘေရင်နယ်(ခ)ဦးခင်မောင်လွင် ‌လောက်ကိုင်မြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၂-၁၁-၁၉၈၁ ကိုးကန့်အထက်တန်း ကိုးကန့်/ဗုဒ္ဓ
  ဟိုပန်ခရိုင်          
၉၅ ဦးခွန်ထွန်းလူ(ခ) ဦးဒီကီ ဟိုပန်မြို့နယ် ‘ဝ’ဒီမိုကရက်တစ် ၀၄-၁၂-၁၉၄၈ သတ္တမတန်း‌အောင် ‘‘ဝ’’/ဗုဒ္ဓ
၉၆ ဦးရန်ကျော် ဟိုပန်မြို့နယ် ‘ဝ’ဒီမိုကရက်တစ် ၇-၅-၁၉၆၅ ပထမနှစ်(ပထဝီ) ‘‘ဝ’’/ဗုဒ္ဓ
တိုင်းရင်းသားရေးရာကိုယ်စားလှယ်
ဦးဇုတ်‌ဒေါင် ကချင်တိုင်းရင်းသား တစ်သီးပုဂ္ဂလ ၁၉-၇-၁၉၄၂ တန်းမြင့်‌ကျောင်းထွက် ကချင်/ခရစ်ယာန်
ဦး‌ခွန်အေးမောင် ကယန်း(ပ‌ဒေါင်) NLD ၁၅-၁-၁၉၇၉ ဒသမတန်း‌အောင် ကယန်း/ခရစ်ယာန်
ဒေါက်တာအောင်သန်းမောင် ဗမာတိုင်းရင်းသား ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၆-၁-၁၉၅၂ MBBS ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
ဦးယောသပ် လားဟူတိုင်းရင်းသား လားဟူပါတီ ၅-၇-၁၉၆၈

မြန်မာစာ (လားရှိုးတက္ကသိုလ်)၊ မြန်မာနိုင်ငံရေးသင်တန်းကျောင်း

(My Sop)

'ဝ'+လားဟူ/ခရစ်ယာန်
ဦးဂူဆာ လီဆူတိုင်းရင်းသား လီဆူပါတီ ၁၁-၈-၁၉၆၆ B.Sc(Math) လီဆူ/ခရစ်ယာန်
ဦးအာဗေလ အာခါတိုင်းရင်းသား အာခါပါတီ ၈-၈-၁၉၅၅ စိုက်ပျိုးရေးအထက်တန်းအောင် အာခါ/ခရစ်ယာန်
ဒေါက်တာထွန်းလှိုင် အင်းတိုင်းရင်းသား NLD ၁-၉-၁၉၄၉ MBBS(Rgn) အင်း/ဗုဒ္ဓ
တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ်
ဗိုလ်မှူးကြီး ‌စိုးမိုးအောင် တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၁၄-၈-၁၉၆၂ သိပ္ပံဘွဲ့(သင်္ချာ) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
ဒုတိယ ဗိုလ်မှူးကြီး သန်းလွင် တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၂၁-၄-၁၉၇၃ B.Sc(Phy) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
ဗိုလ်မှူး စိုးသူရ တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၂၇-၁ဝ-၁၉၆၇ ဝိဇ္ဇာဘွဲ့ ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
‌ဗိုလ်မှူး ဇော်ထွန်း တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၇-၃၁၉၇၂ ဝိဇ္ဇာဘွဲ့ (သမိုင်း) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
‌ဗိုလ်မှူး စောစိန်‌ကျော် တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၂၁-၂-၁၉၆၉ သိပ္ပံဘွဲ့ (ဓာတု‌ဗေဒ) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
ဗိုလ်မှူး သိန်း‌ဇော်ဦး တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် 01-05-68 B.V.S ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
ဗိုလ်မှူး ဝင်းဟန် တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၁ဝ-၅-၁၉၆၈ သိပ္ပံဘွဲ့ (ရုက္ခ‌ဗေဒ) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
ဗိုလ်မှူး စိုးသူထွန်း တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၂၂-၆-၁၉၇၆ မဟာအင်ဂျင်နီယာဘွဲ့ ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
‌ဗိုလ်မှူး အောင်နိုင်ထွန်း တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၀၃-၀၂-၁၉၇၄ မဟာသိပ္ပံဘွဲ့ (သင်္ချာ) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၁၀ ‌ဗိုလ်မှူး ကျော်‌ဇေယျ တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၂၁-၁-၁၉၇၉ မဟာသိပ္ပံဘွဲ့ (အင်ဂျင်နီယာ) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၁၁ ဗိုလ်မှူး ညီညီတင် တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၂၃-၆-၁၉၇၅ အင်ဂျင်နီယာ (စက်မှု) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၁၂ ဗိုလ်မှူး သန်းထွန်းဦး တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၁၇-၇-၁၉၆၇ မဟာသိပ္ပံဘွဲ့ (သင်္ချာ) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၁၃ ဗိုလ်မှူး အောင်မျိုးကြည် တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၉-၂-၁၉၆၉ B.Sc(Zoo) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၁၄ ဗိုလ်မှူး ဇော်မိုးလွင် တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၂၅-၈-၁၉၇၀ B.V.S ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၁၅ ဗိုလ်မှူး နေမျိုးဦး တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၁၃-၅-၁၉၇၅ သိပ္ပံဘွဲ့ (စစ်တက္ကသိုလ်) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၁၆ ဗိုလ်မှူး အောင်သူခိုင် တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၂၈-၃-၁၉၇၁ B.V.S ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၁၇ ဗိုလ်မှူး ဇော်လင်းထွေး တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၂၆-၇-၁၉၇၆ B.A(Hist) ရှမ်း/ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၁၈ ဗိုလ်မှူး အောင်ဇော်မျိုး တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၄-၁၂-၁၉၇၇ B.E(EP), M.Sc(ET) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၁၉ ဗိုလ်မှူး ကျော်ကျော်ဝေ တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၅-၇-၁၉၈၂ ကွန်ပျူတာသိပ္ပံဘွဲ့ (စစ်တက္ကသိုလ်), မဟာကွန်ပျူတာသိပ္ပံဘွဲ့ (ရုရှား) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၂၀ ဗိုလ်မှူး ရီမွန် တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၁၈-၅-၁၉၈၂ မဟာကွန်ပျူတာသိပ္ပံဘွဲ့ (စစ်တက္ကသိုလ်) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၂၁ ဗိုလ်မှူး ဖြိုးဝေဇော် တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၂၉-၆-၁၉၈၂ B.C.Sc ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၂၂  ဗိုလ်မှူး မျိုးမင်းသူ တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ်  ၂၈-၈-၁၉၈၂   ကွန်ပျူတာသိပ္ပံဘွဲ့ (စစ်တက္ကသိုလ်) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ 
 ၂၃ ဗိုလ်မှူး ရဲမြတ်ထွန်း   တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ်  ၁၂-၄-၁၉၇၈  M.B.B.S, M.Med.Sc(Anaethesiology)  ဗမာ/ဗုဒ္ဓ 
၂၄ ဗိုလ်မှူး/ဗိုလ်ကြီး ညီညီမင်း တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၁၁-၀၅-၁၉၇၂ ဝိဇ္ဇာဘွဲ့ (သမိုင်း) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၂၅ ဗိုလ်ကြီး မြင့်ထွန်းနိုင် တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၁၉-၁-၁၉၇၇ သိပ္ပံဘွဲ့ ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၂၆ ‌ဗိုလ်ကြီး တေဇာ‌အောင် တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၃၃-၁၉၇၄ ဝိဇ္ဇာဘွဲ့ (မြန်မာစာ) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၂၇ ဗိုလ်ကြီး စိုးခိုင် တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၂၅-၂-၁၉၇၄ ဝိဇ္ဇာဘွဲ့ (သမိုင်း) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ

၂၈

ဗိုလ်ကြီး ဆန်းလင်း တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၂၃-၄-၁၉၇၄ သိပ္ပံဘွဲ့ (ရူပ‌ဗေဒ) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၂၉ ဗိုလ်ကြီး ပေါ်လာ တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၉-၆-၁၉၇၁ ဝိဇ္ဇာဘွဲ့ (သမိုင်း) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၃၀ ဗိုလ်ကြီး ‌အောင်‌ကျော်မြင့်ဝင်း တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၂၁-၁၁-၁၉၈၂ M.Tech (Chemical) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၃၁ ‌ဗိုလ်ကြီး ကျော်ခန့် တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၃-၇-၁၉၈၅ B.Sc(DSA, Electronic), ME.Tech(Moscow) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၃၂ ‌ဗိုလ်ကြီး မျိုးကိုကိုဝင်း တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၇-၅-၁၉၈၇ ကွန်ပျူတာသိပ္ပံဘွဲ့ (စစ်တက္ကသိုလ်), မဟာကွန်ပျူတာသိပ္ပံဘွဲ့ (ရုရှား) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၃၃ ဗိုလ်ကြီး မြတ်မင်းအောင် တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၉-၆-၁၉၈၅ B.E(EP), DSTA ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၃၄ ဗိုလ်ကြီး ကျော်ဇင်အောင် တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၂၇-၁၂-၁၉၈၈ B.E(Mech;) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ

အစိုးရအဖွဲ့

လွှတ်တော်

သတင်းများ

ဆက်သွယ်ရန်

မူလသို့

တိုင်းရင်းသား လူမျိုးများ

yinn-kyar ရှမ်းပြည်နယ်(တောင်ပိုင်း) နမ့်စန်နှင့် မိုးနဲမြို့နယ်များတွင် အများဆုံး နေထိုင်ကြသည်။

We have 69 guests and no members online